esma - european sprayer manufacturers association - logo

Zastrzeżenia Prawne

ESMA (European Sprayer Manufacturer Association)
Stowarzyszenie zarejestrowane pod adresem biura:
SYGMA (Syndicat Général du Machinisme Agricole)
19 rue J. Bingen
75017 Paryż
Francja

Osoba kontaktowa: Jürg Zwahlen (Prezes)
Email: office@esma-online.eu

Zastrzeżenia

1. Zawartość

Autor nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, prawidłowość, kompletność i jakość zamieszczonych informacji. Roszczenia za szkody spowodowane użytkowaniem zamieszczonych informacji, w tym informacji niekompletnych czy nieprawidłowych, będą odrzucane. Jakiekolwiek oferty nie są prawnie wiążące. Fragmenty stron lub kompletne publikacje zawierające oferty i informacje mogą być rozszerzone, zmienione częściowo lub całkowicie usunięte bez osobnego zawiadomienia.

2. Odnośniki i linki

Autor nie ponosi odpowiedzialności za zawartość linków oraz odnośników z jego stron – chyba, że posiada pełną wiedzę o niezgodnej z prawem zawartości i jest w stanie zapobiec przeglądaniu tych stron. Jeśli wystąpią jakiekolwiek szkody spowodowane użytkowaniem informacji tam zawartych, odpowiedzialny jest wyłącznie autor danych stron. Ponadto Autor nie jest odpowiedzialny za żadne informacje publikowane przez użytkowników na forach dyskusyjnych, w księgach gości i listach mailingowych zamieszczonych na jego stronie.

3. Prawa autorskie

Autor nie zamierza zastrzegać żadnych praw autorskich na publikacje lub wskazywać praw autorskich na poszczególne obiekty. Prawa autorskie na materiały stworzone przez autora są zastrzeżone. Wszelkie duplikaty, używanie obiektów takich jak wizerunki, wykresy, dźwięki lub teksty w innych elektronicznych lub drukowanych publikacjach bez zgody autora jest zabronione.

4. Ochrona prywatności

Korzystanie z możliwości umieszczania osobistych i firmowych danych (adres email, nazwa, adres) jest dobrowolne. Korzystanie i płatność za wszystkie oferowane usługi są dozwolone - jeśli jest to technicznie umożliwione - bez podawania danych osobistych lub pod pseudonimem. Korzystanie z przytoczonych na stronach adresów pocztowych, nr telefonów, nr faksów i adresów e-mailowych do celów marketingowych jest zabronione, oferenci wysyłający niechciane wiadomości - spamy, będą karani.

5. Prawne obowiązywanie zastrzeżeń

Niniejsze zastrzeżenia winny być traktowane jako część publikacji internetowej z której się Państwo do nich odnieśli. Jeśli części tego oświadczenia są nielegalne lub niepoprawne, pozostaje to bez wpływu na zawartość lub obowiązywanie innych części.